Valentine’s Blues
◄ Powróć

Valentine’s Blues

 
 
 10 luty 00:00
Restauracja Bunuel   |   Warszawa, Polska
Okres od 9 luty 00:00 do 11 luty 00:00

Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL zaprasza na czwartą już odsłonę warszawskiego festiwalu Valentine’s Blues. Weekend 9-11 lutego 2018 wypełnią warsztaty Bluesa w parach i solo oraz Slow Dance z polskimi i zagranicznymi instruktorami, a także wieczorne bluesowe potańcówki z muzyką na żywo w wykonaniu The Blues Junkers i Christine and The Blue Drags. Na uczestników czeka również walentynkowa kolacja w hiszpańskim stylu, konkurs tańca bluesowego oraz pokazowa lekcja tańca Slow Balboa

W piątkowy wieczór powrócimy do korzeni tanecznego bluesa przy akompaniamencie zafascynowanego bluesem, nowoorleańskim jazzem, swingiem i soulem kwartetu Christine and the Blue Drags.

The Blue Drags zagrają w składzie: Krystyna Ostrowska (wokal), Sławomir Nowodworski (harmonijka), Jak Lipert (perkusja) oraz Witold Bielski (gitara, instrumenty klawiszowe).

Podczas sobotniej imprezy będziemy gościć na scenie The Blues Junkers, którzy oczarują nas unikatowym połączeniem minimalizmu z stylu barrelhouse z lat 40. i gitarowego brzmienia inspirowanego muzykami takimi jak B. B. King czy Robertem Cray..

The Blues Junkers zagrają w składzie: Natalia Abłamowicz (wokal, kazoo), Dominik Abłamowicz (pianino, harmonijka), Maciej Sych (gitara), Krzysztof Mika (perkusja).

Dla wszystkich, których tętno przyspiesza, gdy muzyka zwalnia, organizator przygotował aż do 12 godzin warsztatów tanecznych: Blues solo i w parach oraz Slow Dance z elementami zaczerpniętymi z Lindy Hop, Bluesa i West Coast Swingu. Zajęcia poprowadzą polscy i zagraniczni instruktorzy z międzynarodowym doświadczeniem: Rija Rakotondrainibe i Shirel Archambeau (Francja) oraz Konrad Pruśniewski i Agnieszka Pluwak (Polska). Dodatkowe zajęcia z izolacji poprowadzi również Kuba Makowczyński.

Rejestracji na festiwal i wieczorne imprezy towarzyszące można dokonać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.valentinesblues.pl.Zakup biletów na poszczególne potańcówki możliwy jest również na miejscu w dniu imprezy.

 


Strona WWWhttp://valentinesblues.pl/.
AddresWalecznych 61, Warszawa, Polska
 

Mapa


 

Dostępne terminy

 • od 9 luty do 11 luty

Powered by iCagenda

NAJNOWSZE WYDANIE

JazzPRESS

WIESZ O CIEKAWYM KONCERCIE?
NAPISZ DO NAS

ARCHIWUM

O NAS

 • RadioJAZZ.FM
 • Fundacja EuroJAZZ
 • JazzPRESS. Bezpłatny e-miesięcznik o jazzie i muzyce improwizowanej. Wydawcą JazzPRESSu i RadioJAZZ.FM jest Fundacja EuroJAZZ.
 • Zapraszamy do współpracy autorów, dziennikarzy - kontakt

KONTAKT

 • Redakcja miesięcznika
 • Piotr Wickowski:
  JazzPRESS
  Bemowskie Centrum Kultury
  ul. Górczewska 201
  01-459 Warszawa

 • Marketing i reklama
 • Agnieszka Holwek:
 

WSPIERAJĄ NAS