◄ Powróć

Take Seven! 7 urodziny JazzPRESSu. Kasia Pietrzko Tro. Horny Trees.

POD NASZYM PATRONATEM 
 
 23 marzec 19:00
Bemowskie Cenrtum Kultury   |   Warszawa, Polska

Drodzy Czytenicy JazzPRESSu!

Zapraszamy Was 23 marca, w piątek o godz. 19.00 w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie na koncert z okazji 7 urodzin e-miesięcznika JazzPRESS. Koncert zorganizowany zostanie przez Fundację EuroJAZZ (wydawcę JazzPRESSu i RadioJAZZ.FM) i Bemowskie Centrum Kultury.

WSTĘP WOLNY!
Koncert transmitowany on-line na antenie RadioJAZZ.FM

Podczas koncertu zespół Kasia Pietrzko Trio zagra utwory ze swojej debiutanckiej płyty "Forthright Stories", a formacja Horny Trees, ktorą tworzą muzycy Paweł Szamburski, Maciej Trifonidis i Hubert Zemler, będzie świętowała 10-lecie swojego istnienia.

Dodatkową atrakcją będzie także wystawa jazzowych portretów improwizowanych Jarosława Czaji, który współpracuje z redakcją JazzPRESSu!

Kasia Pietrzko Trio

Debiutancki album Forthright Stories. jej zespołu podbił serca dziennikarzy muzycznych. Ma na koncie nagrody (m.in. Grand Prix Festiwalu Jazz Juniors) i jest już zapraszana do współpracy przez największych - ostatnio jako pierwsza kobieta w historii była członkinią zespołu Tomasza Stańki. W zespole towarzyszą jej jeden z najbardziej cenionych kontrabasistów, współpracujący na stałe ze Zbigniewem Namysłowskim, Andrzej Święs i perkusista młodego pokolenia Piotr Budniak.

Katarzyna Pietrzko - fortepian
Andrzej Święs - kontrabas
Piotr Budniak - perkusja

 

 

 

 

 

 

HORNY TREES

Po 10 latach od założenia muzycy: Paweł Szamburski, Maciej Trifonidis oraz Hubert Zemler, którzy występowali wspólnie pod szyldem Horny Trees przez niemal 7 lat, koncertując z powodzeniem w kraju i zagranicą, postanowili ponownie spotkać się na scenie. Każdy nabył w czasie rozłąki wiele nowych barw i blizn, które pogłębiają jedynie to co robili i robią do tej pory najlepiej. Kolektywna improwizacja, wspólne poszukiwanie żywotnych pędów w ściółce muzycznej podświadomości, subtelna komunikacja dźwiękowa, która podąża w jednym kierunku. Szamburski, Trifonidis, Zemler sami są bardzo ciekawi co wyniknie z ich ponownej podróży, spotkania.


Paweł Szamburski - klarnet
Maciej Trifonidis - bass
Hubert Zemler - perkusja
AddresGórczewska 201, 01-459 Warszawa, Polska
 

Mapa


 

Dostępne terminy

 • 23 marzec 19:00

Powered by iCagenda

NAJNOWSZE WYDANIE

JazzPRESS

WIESZ O CIEKAWYM KONCERCIE?
NAPISZ DO NAS

ARCHIWUM

O NAS

 • RadioJAZZ.FM
 • Fundacja EuroJAZZ
 • JazzPRESS. Bezpłatny e-miesięcznik o jazzie i muzyce improwizowanej. Wydawcą JazzPRESSu i RadioJAZZ.FM jest Fundacja EuroJAZZ.
 • Zapraszamy do współpracy autorów, dziennikarzy - kontakt

KONTAKT

 • Redakcja miesięcznika
 • Piotr Wickowski:
  JazzPRESS
  Bemowskie Centrum Kultury
  ul. Górczewska 201
  01-459 Warszawa

 • Marketing i reklama
 • Agnieszka Holwek:
 

WSPIERAJĄ NAS