◄ Powróć

Pokusa XXL

POD NASZYM PATRONATEM 
 
  4 wrzesień 20:00
Pardon, To Tu

Ósmy koncert w naszej tymczasowej letniej lokalizacji przy Nowy Teatrze będzie pod dwoma względami wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że niemal pięć i pół roku minęło od ich pierwszego i jedynego koncertu w Pardon, To Tu, ale przede wszystkim dlatego, że zagrają u nas koncert premierowy w wyjątkowym, rozszerzonym o 5-ciu wspaniałych muzyków składzie. Z wielką przyjemnością zapraszamy na koncert 8-osobowej supergrupy Pokusa XXL!

➳ Natan Kryszk - saksofon 
➳ Tymek Bryndal - bas
➳ Teo Olter - perkusja

➳ Małgorzata Wrzosek - głos
➳ Kuba Więcek - saksofon
➳ Tomasz Duda - saksofon
➳ Piotr Pawlak - gitara
➳ Dominika Korzeniecka - perkusja


➳ Wtorek, 04.09.2018 - g. 20:00
➳ Bilety: 29 PLN (przedsprzedaż) i 39 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: ul. Madalińskiego 10 / 16; 02-513 Warszawa

➳ Ilość miejsc siedzących jest ograniczona

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going. / w letnim "Pardon, To Tu przy Nowym Teatrze" przy barze (kolekcjonerskie bilety) / w miarę dostępności przed koncertem (od godziny 19:00) 'na bramce'.

Projekt Pokusa XXL to inicjatywa tria Pokusa ( Natan Kryszk, Tymek Bryndal, Teo Olter ) zainspirowana dużymi zespołami jazzowymi, norweskim zespołem Fire! Orchestra i polską śliwką w czekoladzie - cukierkiem o nazwie Pokusa XXL.

Do podstawowego składu tria dołączą muzycy związani z takimi nurtami w muzyce i improwizacji jak Yass, Lado, Rytmisk Musikkonservatorium w Kopenhadze, Sejny, Warszawa, Eufemia, Warszawskie Combo Taneczne, Warsaw Improvisers Orchestra, Jesień, Tania O, Kury, Dogoni, Pochwalone, Baaba, Abbba, Franiszek Pośpieszalski Trio, Łoskot czy Tomasz Duda Quartet.

Głównym założeniem projektu XXL jest trasa koncertowa. Muzyka na żywo po części czerpiąca ze szczątkowych kompozycji Pokusy ale głównie polegająca na improwizacji w atmosferze koncertu i w konstrukcji tego składu 4:4 (sax,sax,sax,głos : bas,gita,perk,perk).

POKUSA to trio Natan Kryszk (saksofon barytonowy), Tymek Bryndal (bas), Teo Olter, (perkusja). Zespół istnieje od 2012 roku i od początku z rozpędem przebija się na polską scenę jazzową. Od koncertu w Pardon, To Tu na festiwalu Niewinni Czarodzieje po występy na gdańskim Jazz Jantar i współprace z najciekawszymi muzykami warszawskiej i polskiej sceny impro/jazzowej. Inspiracje zespołu mieszają muzykę każdą: jazzową, improwizowaną jak i elektroniczną, eksperymentalną i hiphopowo-popularną.

Organizator: Pardon, To Tu
Współorganizator: Nowy Teatr


Strona WWWhttps://www.facebook.com/events/2211785152401965/
Addresul. Madalińskiego 10 / 16, 02-513 Warszawa
 
 

Dostępne terminy

 • 4 wrzesień 20:00

Powered by iCagenda

NAJNOWSZE WYDANIE

JazzPRESS

WIESZ O CIEKAWYM KONCERCIE?
NAPISZ DO NAS

ARCHIWUM

O NAS

 • RadioJAZZ.FM
 • Fundacja EuroJAZZ
 • JazzPRESS. Bezpłatny e-miesięcznik o jazzie i muzyce improwizowanej. Wydawcą JazzPRESSu i RadioJAZZ.FM jest Fundacja EuroJAZZ.
 • Zapraszamy do współpracy autorów, dziennikarzy - kontakt

KONTAKT

 • Redakcja miesięcznika
 • Piotr Wickowski:
  JazzPRESS
  Bemowskie Centrum Kultury
  ul. Górczewska 201
  01-459 Warszawa

 • Marketing i reklama
 • Agnieszka Holwek:
 

WSPIERAJĄ NAS